Wirtualny Asystent jest alternatywą dla przedsiębiorstw które nie mogą pozwolić sobie na etatowego pracownika biurowego, a także dla firm chcących obniżyć koszty działalności. Outsorcing biurowy jest przyszłością, pozwala on na oszczędzenie pieniędzy, czasu i pozwala skoncentrować się na najważniejszych aspektach funkcjonowania biznesu.

Wirtualny Asystent to wszechstronne wsparcie administracyjne dla biura. Asystent wykona za Ciebie takie zadania jak administracja strony www i social media, prowadzenie kalendarza, obsługa przepełnionej skrzynki email, zamówi kuriera, czy nawet zrobi zakupy on-line. Wirtualny asystent wykona za Ciebie cały szereg czynności biznesowych nie wymagających fizycznej obecności. Efekty działań asystenta pozwolą Tobie skupić się na kluczowych działaniach i pozwolą zwiększyć efektywność firmy. Wirtualny asystent może stać się częścią Twojej firmy bez składek zus i podatków za pracownika, kosztów biurowych, a to wszystko za niewielką część dotychczasowych kosztów przedsiębiorstwa.

Wirtualny Asystent oferuje Ci następujący zakres usług:

 1. Wsparcie marketingowe – m.in. pomoc w kampanii promocyjnej na portalach społecznościowych, komunikacji mailowej z klientami, prowadzenie bloga
 2. Pisanie tekstów – na strony internetowe, portale społecznościowej, blogi itp.
 3. Tworzenie prezentacji
 4. Przygotowywanie materiałów do promocji (druk, kopiowanie, bindowanie)
 5. Zbieranie ofert od dostawców usług
 6. Prowadzenia sklepu internetowego
 7. Aktualizacja treści na stronie www
 8. Przeszukiwanie Internetu (internet research)
 9. Zamawianie cateringu
 10. Organizacja podróży
 11. Zamawianie kuriera
 12. Prowadzenie kalendarza, umawianie spotkań
 13. Nadzór nad rekrutacją

To tylko niektóre z usług, które wyświadczy dla Ciebie Wirtualny Asystent. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów jesteśmy w stanie dopasować ofertę do Twoich potrzeb w czasie realnym. Elastycznie dostosowana oferta umożliwi Ci łatwą, przyjemną i efektywną współpracę z Klientami oraz Kontrahentami.

Plusy korzystania z Wirtualnego Asystent:

 1. Brak podatków i kosztów świadczeń
 2. Godziny pracy
 3. Płacisz wtedy gdy czegoś potrzebujesz
 4. Elastyczna liczba pracowników
 5. Brak stanowiska pracy
 6. Korzyści finansowe

Nie trać swego cennego czasu, na rzeczy nie przynoszące realnych korzyści. Skup się na prowadzeniu własnego biznesu i działaniach, w których jesteś naprawdę dobry nie zawracając sobie głowy innymi kwestiami. Całą resztą zajmie się Twój wirtualny asystent.

Zapytaj o usługę wirtualnego asystenta dostępną w Kontakt

Podziel się ze znajomymi