Organizator Imprez Firmowych i Eventów – Radomsko

Naszym celem jest profesjonalna i rzetelna obsługa każdego klienta. Jesteśmy otwarci na nietypowe zlecenia, przy których realizacji zaproponujemy najlepsze rozwiązania, a osoby biorące udział w wydarzeniu, zapamiętają je na długo.

Zajmujemy się kompleksową organizacją dla klientów firmowych i indywidualnych. Obsługujemy m.in.:

  • konferencje
  • kongresy
  • szkolenia
  • imprezy firmowe
  • wyjazdy integracyjne
  • oraz wszelkie inne wydarzenia o zróżnicowanej skali i tematyce

Dysponujemy bogatą bazą miejsc na wydarzenia tego typu, ale możemy także zorganizować wydarzenie w firmie lub w wyznaczonym miejscu. W razie potrzeby możemy zorganizować transport i catering.

Współpracujemy z osobami z różnych dziedzin: fotografami, dj’ami, konferansjerami, hostessami. Wszystko po to, by organizowana impreza biznesowa była wspaniałym przeżyciem nie tylko dla właścicieli firmy, ale także dla pracowników, potencjalnych klientów czy też partnerów biznesowych.

Spotkanie – Organizator – Klient

Zapraszamy do kontaktu z nami i umówienia się na spotkanie, gdzie będziemy mogli się poznać i porozmawiać. Jest to czas w którym słuchamy, pytamy i zbieramy wszelkie informacje, aby przygotować idealną ofertę. W trakcie spotkania odpowiemy na wszystkie pytania i wspólnie omówimy wizję planowanego wydarzenia. Jeżeli dzieląca nas odległość nie pozwala na spotkanie rozmowę możemy przeprowadzić przez telefon, Skype lub inny komunikator.

Przedstawienie oferty

Przygotowujemy ofertę oraz wstępny projekt wydarzenia. Ofertę wraz z projektem przedstawiamy na spotkaniu lub przesyłamy drogą elektroniczną.

Akceptacja

Jeżeli oferta i projekt spełniają oczekiwania spotykamy się na podpisaniu umowy. Jeśli odległość nie pozwala na spotkanie, dokumenty przesyłamy drogą elektroniczną za pomocą e-maila. Po podpisaniu i odesłaniu dokumentów rozpoczynamy prace organizacyjne.

Skontaktuj się z nami i poinformuj o planowanym terminie, oczekiwaniach wobec imprezy. My zajmiemy się resztą.

Podziel się ze znajomymi