facebook

Zostań Partnerem Biznesowym

LOGO FM GROUP 2008 04 14

  1. Nie musisz inwestować dużych pieniędzy, by założyć własny biznes (wykupujesz tylko pakiet startowy, który będzie Twoim narzędziem pracy).
  2. Możesz prowadzić własną działalność w dowolnym miejscu – w kraju bądź poza jego granicami.
  3. Wysoka prowizja do 43%.
  4. Wysoka jakość i niska cena gwarantuje zainteresowanie klientów.
  5. Dzięki kontaktowi z Działem Zamówień i systemowi wysyłkowemu uzyskujesz prosty dostęp do produktów.
  6. Dysponujesz licznymi materiałami marketingowymi niezbędnymi do pracy. Korzystasz z prezentacji, seminariów i szkoleń organizowanych przez Sponsora i firmę – w ten sposób zdobywasz niezbędną wiedzę o produktach, programach motywacyjnych, promocjach, materiałach i narzędziach marketingowych, poszerzasz także swoje kontakty biznesowe.
  7. Jako wyróżniający się Sprzedawca i Sponsor zyskujesz dodatkowe możliwości zarabiania z tytułu specjalnych programów motywacyjnych.
  8. Jasno ustalone progi premiowania w planie marketingowym gwarantują Ci rzeczywiste i bardzo korzystne wynagrodzenie za osiągane efekty.
  9. Zdobywając pozycję Lidera, bierzesz udział w wyjątkowym na rynku systemie udziału w zyskach firmy, pamiętaj jednak, że MLM to biznes jak każdy inny– prowizja uzależniona jest od wypracowanego w każdym miesiącu obrotu, a nie od samego przystąpienia do Klubu.
Podziel się ze znajomymi

Comments are closed.